Жодних команд не стріляти у відповідь на Донбасі не було, – Хомчак

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Руслан Хомчак заявив, що українські військові на Донбасі не отримували команд про заборону вогню у відповідь.

Про це він розповів в інтерв’ю “BBC Україна”.

“Жодної команди не дано. Там іде війна, і всі командири там на своїх місцях. Командир відділення командує відділенням, командир взводу – взводом, командир роти – ротою. У них жодних команд не відповідати немає”, – зазначив Хомчак.

“Ну як можна на війні сказати: тебе б’ють, а ти не відповідай. Це один з елементів інформаційно-психологічної війни, який запускають у ефір, що нібито хтось прийшов і дав команду не відповідати на обстріл”, – наголосив він.

Хомчак підкреслив, що на переговорах йдеться про те, щоб не відкривати вогонь першими.

“На війні такого не буває. Жодна людина, яка хоч щось розуміє у війні, такої команди не дасть. І таких команд не було, таких команд я не отримував від нашого військово-політичного керівництва, і я таких команд не давав. І знаю точно, що командири там в ООС таких команд не давали і не дадуть. Не провокувати – це всі розуміють, що цього робити не треба. Адже вже скільки разів на найвищому рівні приймали рішення про припинення вогню, щоб не вести вогонь першими. Але якщо по нас ведеться вогонь, то, звичайно, як людина, яка п’ять років воює, не відповідатиме?” – додав начальник Генштабу.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак заявляє, що знайомий з олігархом Ігорем Коломойським, і що той навіть дав йому броньований мікроавтобус.

Читати також:  "Це не колгоспні збори" - Коломойський про наміри Зеленського

Фото Радіо Свобода

Syla.news

123 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up