Ющенко заявив у Генпрокуратуру про конфлікт інтересів слідчого, який оголосив йому про підозру

Слідчий є племінником члена Партії регіонів, якому виділили квартиру на Інститутській, втім під час президентства Ющенка розпорядження скасували. Відповідну заяву екс-президент подав на розгляд до Генпрокуратури.

Про це він написав на фейсбуці, передає LB.ua

“Повідомляючи мене про підозру, слідчий Смітюх Олександр Федорович не повідомив свого керівника Сергія Горбатюка (начальник управління спецрозслідування Генпрокуратури) про реальний конфлікт інтересів вартістю майже 1 млн дол.”, – зазначив Ющенко.

Зазначається, що Смітюх Олександр Федорович є племінником члена Партії регіонів Григорія Смітюха, який за часів Леоніда Кучми був заступником керівника Державного управління справами і в 2004 році отримав ордер на квартиру в урядовому кварталі Києва – на вулиці Інститутській, 18-А.

У повідомленні йдеться, що за часів президентства Ющенка відповідне розпорядження скасували через порушення вимог житлового законодавства. Пізніше щодо цієї справи ініціювали низку судових справ, де сторонами виступають фірми, кінцевим бенефіціаром яких є Смітюх Григорий.

Читати також:  Спільний кордон: Зеленський розповів, що об'єднує Україну та РФ

Віктор Ющенко ствердив, що приблизна ринкова вартість квартири на сьогодні становить приблизно $940 тисяч.

“Наявність родинних відносин між Смітюхом Григорієм Євдокимовичем і Смітюхом Олександром Федоровичем, спірних правовідносин, які виникли за вказаними судовими спорами щодо квартири, свідчать про реальний конфлікт інтересів у кримінальних провадженнях стосовно Ющенка Віктора Андрійовича.

Додамо, що Ющенко звернувся із заявою в Генпрокуратуру з приводу проведення перевірки зазначених обставин і надання їм правової оцінки.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України заявила про підозру третьому президентові Віктору Ющенку.

Фото з вільного доступу

Syla.news

137 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up