В.о. голови СБУ Баканов прокоментував російське громадянство дружини

Тимчасовий виконувач обов’язків голови Служби Безпеки України Іван Баканов підтвердив інформацію, що його дружина має громадянство Росії.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Моя дружина, українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Поступила у вищий навчальний заклад на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією. Натомість з 1998 року вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, знаходиться в процесі оформлення українського громадянства. Оксана не відвідувала територію Російської Федерації з 2013 року», – йдеться у повідомленні Баканова, поширеному на сторінці СБУ у Facebook.

«Ми ніколи не підключали до процесу (оформлення українського громадянства – ред.) «фірми», посередників і не будемо звертатися з таким проханням до президента…. Оксана має стійку проукраїнську позицію», –підкреслив тимчасовий голова спецслужби.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови Служби безпеки України очільника партії “Слуга народу” Івана Баканова.

Читати також:  "Слуга народу" виключила зі свого списку сімох кандидатів

Фото з вільного доступу

Syla.news

715 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up