Мінрегіон пропонує Зеленському перенести урядовий квартал на Теличку

Заступник міністра регіонального розвитку і ЖКГ Лев Парцхаладзе запропонує президенту Володимиру Зеленському перенести урядовий і діловий квартал на Теличку в Голосіївському районі Києва.

Про це він повідомив в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“.

Ще з 2003 року у мене є ідея створити на місці “Телички” так званий “Київ Сіті”, на зразок міста хмарочосів за окружною в Парижі. Перенести туди 1 млн кв. м адміністративних приміщень. Зробити так званий урядовий і діловий квартал, а вивільнені приміщення в центрі Києва продати, наприклад, під готелі, культурні центри, можливо, житло“, – сказав Парцхаладзе.

На його думку, в такому випадку “у центрі міста стане більш комфортно, буде набагато менше пробок по дорозі на роботу і з роботи, буде різкий поштовх розвитку туризму“.

Таким чином, можна вирішити проблему рівномірного завантаження лівого і правого берегів. Такий “Київ Сіті” навіть став би символом міста. Там близько 100 га, можна багато чого зробити. Наприклад, у Москві аналогічний бізнес-центр – 20 га, а у нас тут – 100 га“, – зазначив заступник міністра.

Він вважає, що “це національний масштабний проект, за який і уряд, і місто повинні взятися“.

Сам Парцхаладзе висловив готовність взяти цей проект під контроль.

Я пропонував цей проект трьом мерам, але все було “не на часі”. Концепція є, аналіз є, скільки приміщень… Для розробки цього проекту я привозив випускників Гарварду – це була їхня дипломна робота. Держава на цьому тільки заробить“, – упевнений він.

На питання, чи буде він пропонувати цю ідею президентові, Парцхаладзе відповів: “Обов’язково запропонуємо. Я вважаю, що це повинен бути один із символів змін у країні“.

Нагадаємо, колишній заступник глави АП Дмитро Шимків заявив, що перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової у столиці, про що говорив  Володимир Зеленський, коштуватиме десятки мільйонів доларів.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

 

105 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up