Гендерна квота, посилення складу, список мажоритарників: Геращенко та Синютка розповіли про ідеологію партії Порошенка

Представники “Європейської солідарності” Ірина Геращенко та Олег Синютка презентували завдання та ідеологію оновленої партії Петра Порошенка, до якої вони увійшли.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Перша заступниця голови Верховної Ради в Україні Ірина Геращенко зазначила, що нова стратегія партії декларує “серйозне посилення нашого кадрового складу” за рахунок “не просто запрошених зірок, а професіоналів у важливих сферах”. Політсила також планує дотримуватися гендерної квоти, як сказала Геращенко.

“Європейська солідарність”, як повідомила Геращенко, має основну мету, яка передбачає членство в ЄС і НАТО.

“Членство в НАТО – як важлива оборонна парасоля, яка нині може захистити територіальну цілісність та суверенітет нашої країни через проведення реформ у всіх сферах, починаючи від безпекового і закінчуючи екологією і гуманітарним блоком”, – зазначила Геращенко.

Так само Геращенко додала, що у вересні партія планує отримати статус спостерігача EPP н(Європейська народна партія), яка об’єдує правоцентриські ідеологічні партії країн ЄС і країн, які ще не є членами ЄС.

Читати також:  Геращенко закликала відкрити провадження щодо творців "Слуги народу" та Зеленського

“Для того, щоб отримати цей статус,  не тільки лідер і кадровий склад мав відповідати кадровим засадам, а й наше бачення ліберальної економіки в Україні, прав людини, що є засадою Європейського Союзу та інших фундаментальних речей, на яких базується ЄС”, – підкреслила політикиня.

Колишній голова Львівської ОДА, – тепер восьмий номер у списку депутатів “Європейської Солідарності” на дострокові парламентські вибори, – Олег Синютка заявив, що саме партія Порошенка взяла на себе відповідальність за європейські та євроатлантичні цінності.

“Адже повернення у країну тих емігрантів, які поїхали з нашої держави після Революції Гідності, непокоїть усе суспільство. Заяви про відкликання квотів української мови – це виклик парламенту і президенту”, – підкреслив Синютка.

Синютка зазначив, що до 20 червня планується оприлюднення списків по мажоритарних округах.

Читати також:  За новим Виборчим кодексом у партійних списках має бути 30 % жінок

Політик також звернув увагу, що події, які, за його спостереженнями, тривають впродовж двох місяців, є “реваншистськими”.

У Порошенка звинуватили Зеленського у плагіаті

Текст: Вікторія Козар

Редактор: Віталій Кудирко

Syla.news

 

273 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up