Cooperation – виставка різних мистецтв

З 20 червня по 11 липня у Галереї Органного залу триватиме нова виставка Cooperation. Це взаємодія різних мистецтв і митців: живопису Андрія Сагана, шедеврів з дерева Івана Жогла та музики гурту NAZVA.

Андрій Саган — талановитий львівський художник.

“У своєму мистецтві я розглядаю тему взаємодії у світі”,

— каже він.

Cooperation — це продовження теми взаємодій, якою займаються митці. Проект Cooperation націлений на те, щоб показати конкретні приклади взаємодій навколо нас, показати різні практики й процеси, які творять продукт на стику ремесел. Cooperation показує “Who is who?”.

Іван Жогло

“Представлені на виставці роботи — це наша спільна робота з Іваном Жоглом. Він дає дерев’яним “відходам” нове життя. Елементи орнаментів моїх картин поєднані з роботами Івана. А доповнює все музика Nazva Music, створена під впливом полотен”,

— каже художник.
Відкриття виставки Cooperation у Галереї Органного залу відбудеться 20 червня о 18:30. Також відбудеться перформанс. Андрій Саган малюватиме картини наживо на прозорому полотні під акомпанемент Nazva Music.

Нагадаємо, Андрій Саган вже відкривав виставку власних картин.

Фото Андрія Сагана

Syla.news

110 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up