Cooperation – виставка різних мистецтв

З 20 червня по 11 липня у Галереї Органного залу триватиме нова виставка Cooperation. Це взаємодія різних мистецтв і митців: живопису Андрія Сагана, шедеврів з дерева Івана Жогла та музики гурту NAZVA.

Андрій Саган — талановитий львівський художник.

“У своєму мистецтві я розглядаю тему взаємодії у світі”,

— каже він.

Cooperation — це продовження теми взаємодій, якою займаються митці. Проект Cooperation націлений на те, щоб показати конкретні приклади взаємодій навколо нас, показати різні практики й процеси, які творять продукт на стику ремесел. Cooperation показує “Who is who?”.

Іван Жогло

“Представлені на виставці роботи — це наша спільна робота з Іваном Жоглом. Він дає дерев’яним “відходам” нове життя. Елементи орнаментів моїх картин поєднані з роботами Івана. А доповнює все музика Nazva Music, створена під впливом полотен”,

— каже художник.
Відкриття виставки Cooperation у Галереї Органного залу відбудеться 20 червня о 18:30. Також відбудеться перформанс. Андрій Саган малюватиме картини наживо на прозорому полотні під акомпанемент Nazva Music.

Читати також:  Стало відомо, кого обрали генеральним директором-художнім керівником театру Франка

Нагадаємо, Андрій Саган вже відкривав виставку власних картин.

Фото Андрія Сагана

Syla.news

204 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up