“Гаражна інтелігенція”: у Львові представлять нове творче об’єднання

У п’ятницю, 7 червня, у Палаці мистецтв відбудеться презентація мистецької співпраці “Гаражна інтелігенція”. Творчий захід проведуть у підтримку “Lvivdanceclub”, зокрема їхнього альбому – “Лагідний”.

Мистецьку співпрацю представлять з нагоди першої річниці альянсу творчої молоді. Серед них – Нестор Гук, Олександр Олеярник, Артем Глущенко, Ірина Бардин, Олександр Зиков.

“В житті ми часто об’єднуємось навколо певної ідеї. Не одною музикою, ай художнім мистецтвом багате наше оточення. Ми дуже емоційні люди, але водночас дуже спостережливі. Все, що ми хочемо до вас донести, ви зможете побачити на презентації творчого проекту «гаражна інтелигенція». Це унікальна суміш наших життєвих історій. В кожного митця своя унікальна історія з lvivdanceclub . Все це ви зможете почути та побачити 7 червня Палаці мистецтв”, – зазначають організатори.

«Поділля-Кулі-Печери» – це мега крута тусовка, музичний драйв та промоція туризму в Україні – LvivDanceClub

Syla.news

Читати також:  Поезія львівського тексту. Дискусія про творчість Чубая, Калинця та Кудлика
Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

Коментувати

241 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up