Депутат ЛМР розповів, які зміни в транспортній інфраструктурі Львова слід чекати

Ремонту колій та зупинок трамвайного маршруту №3, а також переоблаштування зупинок на вулиці Дорошенка можна очікувати вже незабаром. А от на швидке впровадження абонементних квитків на автобусний та електричний транспорт Львова сподіватися не варто.

Про це у своєму повідомленні на Facebook пише депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

Пропозицію Зінкевича виділити для поточного ремонту колій та зупинок трамвайного маршруту №3 старопридатні матеріали та фінансування депутати з Постійної комісії інженерного господарства підтримали одностайно.

Останніми днями отримав відповіді на свої звернення, щодо транспорту та інфраструктури. Отож кілька слів по кожному із…

Опубліковано Igor Zinkevych Середа, 29 травня 2019 р.

Питання щодо розширення тролейбусної мережі у центральній частині міста, за словами виконавчого директора “Львівелектротрансу” Андрія Білого, перебуває на розгляді робочої групи з впровадження “Плану дій з розвитку транспорту в місті Львові до 2020 року”.

“Пан Бабак не хоче впровадження абонементів, адже, мовляв, скоро буде “електронний квиток”. За його словами питання потребує “додаткового фінансування” і “тривалого часу щодо введення в дію”… “Львівелектротранс” зміг ввести цілу низку можливостей безготівкової оплати проїзду, запровадив абонементи, які діють “від дати до дати”, – пише Зінкевич.

Також депутат ЛМР надсилав запит на уточнення інформації щодо зупинки на Дорошенка, яка не дає можливості запускати трамваї з Німеччини на популярний маршрут №2. Заступник міського голови Сергій Бабак у відповіді зазначив, що ЛКП “Львівавтодор” таки провело службове розслідування щодо свого працівника, який здійснював технічний нагляд і “прогледів” порушення українських нормативів.

“Надіюся, що помилки будуть виправлені, а Національна Поліція завершить розслідування, і будуть виявлені винуватці”, – підсумовує Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, Зінкевич зазначив, що варто закріпити відповідальність за облаштування і утримання зупинок громадського транспорту.

Читати також:  В суботу У Львові ситуативно перекриватимуть рух транспорту

Фото: dailylviv.com

Текст: Ольга Мацьків

Syla.news

 

423 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up