Вибори не мають сенсу, якщо не буде змінено виборче законодавство – Дроздов

Відомий письменник, журналіст Остап Дроздов ствердив, що допоки у парламенті не змінять виборче законодавство, проведення виборів не матимуть потрібного ефекту. Серед чинників, які унеможливлюють якісні зміни, він вважає дозволену політичну рекламу, неправильний спосіб формування виборчих комісій та мажоритарну систему. 

Про це він заявив у інтерактивному просторі Syla.news.

 

“Виборче законодавство придумала система під своє переобрання. Так було завжди – на жодних виборах система не програвала. Змінювали лише вітринних персонажів, які виходили на авансцену, але засадничо вони ставали очільниками тієї самої системи. Як на мене, ці вибори є беззмістовними пропри те, що зашкалює суспільний запит на зміни”, – додав він.

Як відомо, напередодні президент України Володимир Зеленський подав до парламенту законопроект про імпічмент. Дроздов заявив, що відповідний законопроект не може бути реалізований через законодавчу базу.

“Це є абсолютно фейковий законопроект. У нашій країні процедура імпічменту прописана так, що тут ніколи не буде імпічменту президента. Тому якщо Зеленський хотів подати закон про імпічмент, то він мав звернути увагу на те, що без зміни в Конституції немає сенсу говорити про імпічмент, оскільки там є норма, що імпічмент оголошують 338 депутатів. Цієї цифри в Україні не буде ніколи”, – наголосив журналіст.

Також він додав, що імпічмент оголошують за важкі злочини такі як вбивство, розкрадання у великих масштабах, педофілію, перевищення службових обов’язків. Усі ці діяння, на думку журналіста, в нашій країні довести неможливо.

Читати також:  Вакарчук розповів про склад своєї партії

Крім цього, на думку Остапа Дроздова, всі президенти України зміцнювали “дракона”, який поїдав землі, людей, ресурси і жоден з них не керувався думкою суспільства.

“Кучма був засновником олігаргахічної форми правління, а Порошенкові вдалося підкупити олігархат вишиваною формою олігархії. Він зробив олігархію привабливою для людей, а це пастка. Він частково задовольнив потреби люедй в частині безвізу, Томосу. Порошенко у цій країні показав, що олігарх – це не ворог”, -наголосив журналіст.

Дроздов сумнівається, що відбудуться якісні парламентські вибори в Україні. За його словами, будуть змагатися віртуальні політичні сили під брендом Вакарчука, Зеленського, Порошенка.

“Підозрюю, що пройдуть люди, які перебувають у полоні своєї самозакоханості, які вважають, що вони вже визріли бути великими діячами. Це будуть “вибори ковбасної оболонки”, куди увійдуть неіснуючі політичні сили, на кшталт, “Слуги народу”, “Голосу”. Вони будуть “напихати фарш” без розуміння хто і що це.  Зеленський не є агентом змін, він є породженням телевізійної медіа системи. Він особисто знайомий зі всіма олігархами. Якщо пройде Вакарчук у парламент, я вважаю, що він буде магічною паличкою для Зеленського. Вакарчук буде вигідний Зеленському. Юлія Тимошенко теж може підставити своє плече Зеленському, я бачу такий тандем і тоді вона може стати прем’єром“, – зауважив журналіст.

Дроздов розповів, що українців 28 років привчали не розумітися в політиці.  Він вважає, що в Україні існує електоральне каліцтво.

Читати також:  Як Остап Дроздов зустрічався зі студентами. Фото

Також журналіст вважає, що переможцем виборів 2019 року є Арсен Аваков, оскільки він зміг “підігнати” під себе весь платний силовий блок. Він вважає його найсильнішим гравцем на політичній арені держави.

Нагадаємо, журналіст, блогер, письменник Остап Дроздов вважав, що під час дебатів Петра Порошенка і Володимира Зеленського останній дав собі раду будь-де, бо має талант “вчити тексти і епатажно відтворювати їх”.

 

Вікторія Козар

Syla.news

----------------------

Коментувати

718 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up