Організатори дитячого турніру з футболу “Легенди Спартака” розповіли про цінності змагань

В інформаційному просторі Syla.news  на пресконференції “Легенди Спартака 2019”, організатори змагання розповіли про історію легендарної львівської команди та перспективи футболу в сучасному Львові.


Голова  ГО “Спартак” Андрій Перчак зауважив, що це за рахунком дванадцятий турнір, де беруть участь діти від 2009 до 2012 року народження.

Починали ми з 10 команд, а тепер вже 54. Крім львів’ян представлені також Закарпаття, Чернівці, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Полтава, а також Київ. Цього року буде понад тисясу дітей-учасників. І років 5 ми вже працюємо з фондом Віталія Ковтуна. Це важливо для нашої історії, адже багато хто асоціюють цю назву  з московським “Спартаком”, але була і легендарна львівська команда з такою назвою,” – зауважив він.

Історик футболу Іван Яремко розповів про зірковий склад львівського “Спартака”, серед якого зокрема були такі футбольні легенди як Карл Мікльош та знаменитий футбольний суддя Володимир Ханенко, а також зазначив те, що багато футболістів стали відомими ще у довоєну епоху, і саме їх професіоналізм дозволив львівському “Спартаку” бути одним з перших за забитими голами серед усіх команд СРСР.

Мало хто знає про такий клуб, але ця команда була. Туди повернулися практично всі кращі футболісти Львова, багато з яких у 44-у році пішло в Динамо, участь в якому давала бронь від служби в армії. Але після війни вони повернулися. Тоді створилася дуже сильна команда, яка в сезоні 1949 року вийшла до фінального пулу української ліги,” – розповів Яремко.

Меценат Віталій Ковтун наголосив на вражаючих темпах зростання турнірну, який виріс  від кількох команд до кількох десятків, та анонсував його вихід у формат міжнародного вже найближчим часом.

Зрештою, хоч ми і маємо дитячі футбольні платформи і в ФБ “Карпати”, і в ФК “Львів”, я думаю, забагато майданчиків для дитячого розвитку не буває. Хотів би також подякувати депутати міської ради Валерію Веремчуку за його допомогу в організації. Очевидно, чим більш людей доброї ролі підтримуватимусь той чи інший турнір, тим більше ми матимемо можливостей. Для дітей очевидно це щастя, а задля дитячого щастя можна деколи вийти з зони комфорту, та дещо напружитися, ” – наголосив він.

Депутат ЛМР від фракції “Народний контроль” Валерій Веремчук розповів про своб діляьність в ЛМР, спрямовану на більшення фінансування спортивного розвитку дітей, та прогрес у цьому напрямку, який вдалося досягнути.

Дуже добре, що є такі організатори та тренери. Зараз дитячий футбол – це у першу чергу здоров’я дитини. Але крім цього це і вміння знайти своє місце в команді, і друзі на все життя. Звісно, не всі з учасників у майбутньому гратимуть в збірній Україні, але всі ці діти отримають хороший заряд фізичної підготовки, та заряд знайти своє місце в житті.” – додав Веремчук.

4-6 червня Всеукраїнський турнір з футболу серед дітей “Легенда Спартака 2019”.

Syla.news

----------------------

Коментувати

209 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up