Трійка найбільш оплачуваних професій України

Національний банк наприкінці травня продав понад 40 мільйонів доларів, аби стримати падіння гривні

Національний банк України протягом 27-31 травня 2019 року продав 43 мільйони доларів із золотовалютних резервів для того, аби стримати різку девальвацію гривні.

Про це йдеться у аналітичних даних Національного банку України.

Зазначається, що за цей же період Нацбанк також придбав 11,5 мільйона доларів. Таким чином, чистий продаж валюти з резервів минулого тижня склав 31,5 мільйона доларів.

Зазначимо, що востаннє Нацбанк виходив на міжбанківський валютний ринок з тим, щоб продати валюту банкам, у перший тиждень травня 2019 року. Тоді обсяги продажу склали 21,6 мільйона доларів. Після цього Нацбанк нарощував обсяги купівлі валюти для поповнення міжнародних золотовалютних резервів України.

Продаж валюти із золотовалютних резервів пов’язаний з тим, що протягом 27-30 травня курс долара зростав. Для того, щоб згладити шоковий попит на валюту та послабити зростання її курсу НБУ здійснив продаж із резервів.

Нагадаємо, в НБУ заявили, що затримки у співпрацці з МВФ можуть призвести до подальшого знецінення гривні.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

Коментувати

144 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up