Відділення НОК Львівщини увійшло до трійки найкращих в Україні

Відділення НОК Львівщини увійшло до трійки найкращих в Україні

Відділення НОК України у Львівській області зайняло третє місце у всеукраїнському рейтингу, а Львівщина стала другою за представництвом на ІІ Європейських іграх.

Про це повідомляє НОК у Львівській області.

У четвер, 30 травня, на Житомирщині стартував дводенний семінар-нарада з регіональними відділеннями Національного олімпійського комітету України за участі президента НОК Сергія Бубки.

Відомо, що семінар розпочався із привітання та виступу Сергія Бубки на тему “Про розвиток олімпійського руху та основні завдання в діяльності НОК України та його відділень”. Пізніше обговорили стан підготовки до участі офіційної делегації України у ІІ Європейських іграх 2019 року у Мінську.

Читати також:  Понад 3,5 тис львів'ян захворіло за тиждень

Сергій Бубка заявив, що Львівщина стала другою після Києва серед всіх областей України за кількістю спортсменів, які відібралися на ІІ Європейські ігри.

Також під час семінару підсумували роботу усіх відділень НОК у 2018 році. За рейтинговими показниками відділення НОК України у Львівській області стало третім серед 25-ти відділень. При складанні рейтингу враховували такі показники як рівень проведення різноманітних спортивних та спортивно-освітніх заходів, участь у них олімпійців, висвітлення новин, участь у всеукраїнських конкурсах, допомога від спонсорів тощо.

Читати також:  Шахтарі Львівщини готові страйкувати

Зазначається, що голова НОК Львівщини Юрій Турянський подякував усім, хто долучився до цього вагомого результату:

“Тішуся тим, що наше відділення увійшло до трійки кращих в Україні! Дякую за роботу своїй команді, за підтримку – олімпійській родині Львівщини та за сприяння і допомогу – нашим партнерам. Разом ми – сила!“, – додав Турянський.

Відділення НОК Львівщини увійшло до трійки найкращих в Україні

Нагадаємо, у квітні, олімпійці Львівщини провели спортивне дозвілля зі школярами у проекті OlympicLab.

Фото НОК Львівщини

Syla.news

317 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up