“Те, що зараз називають «державою в смартфоні», ми уже створили” – Кубів

Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів повідомив, що в Україні вже три роки діють цифрові сервіси, якими українці можуть скористатися за допомогою смартфонів.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Те, що зараз називають «державою в смартфоні», ми уже створили. Завдяки Мінекономрозвитку державні закупівлі, мала приватизація, звіти про технічну допомогу та державні підприємства – у кожного громадянина в смартфоні. Ви можете купувати у держави, продавати державі та контролювати державу, не виходячи з дому», – заявив Степан Кубів під час звіту у Верховній Раді щодо цифрової економіки за 2016-2018 роки.

Кубів зазначив, що адміністративні послуги вже є доступними у смартфоні.

«На сайті Урядового порталу можна отримати 125 публічних послуг повністю онлайн. Ви можете зареєструвати бізнес онлайн; отримати численні довідки та витяги з реєстрів; подати заяву на допомогу при народженні дитини та багато іншого», – підкреслив Кубів.

Кубів наголосив депутатам, що варто долучатися до створення «держави у смартфоні» в контексті підтримки законопроекту про «Є-малятко».

«Ця ініціатива дасть батькам можливість отримати в електронному вигляді 10 послуг, пов’язаних із народженням дитини», – додав віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, у лютому, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи міністру освіти і науки Лілі Гриневич та міністру економічного розвитку Степану Кубіву за порушення закону “Про запобігання корупції” щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Читати також:  Зеленський проанонсував свій перший указ

Фото Антикор

Syla.news

297 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up