Сучасне газове обладнання: у Львові побудували новий завод

Стало відомо, що 19 газорозподільних компаній запустили в роботу найбільший в Україні завод з виробництва сучасних шафових газорегуляторних пунктів.

Про це повідомляє прес-служба Регіональної газової компанії.

Зазначається, що нове виробництво RGC Production розмістили у Львові. Воно орієнтоване на забезпечення потреб внутрішнього ринку. У перспективі планується вихід на міжнародні ринки.

Керівник проекту RGC Production Олександр Волович розповів, що у найближчі роки в Україні потрібно замінити близько 20 тисяч газорегуляторних пунктів, які вже вичерпали термін експлуатації. Це обладнання необхідне для регулювання і підтримання стабільного тиску природного газу в розподільних мережах, що забезпечує надійність і безпеку газопостачання та безперебійну доставку газу кожному споживачу.

«Якість і технічні характеристики регуляторних пунктів від українскьких постачальників нас не
влаштовували. Вартість же імпортного обладнання дуже висока. Тому з’явилась ідея налагодити
виробництво надійних і сучасних ШГРП власними силами», – зазначив Волович.

Відомо, що повний комплекс робіт зі створення нового автоматизованого заводу у Львові тривав протягом шести місяців. Ядром нового заводу стали роботизовані зварювальні комплекси. На початковому етапі для складання газорегуляторних пунктів використовують до 50% імпортних комплектуючих. У майбутньому планується зростання локалізації виробництва в міру налагодження виробництва вітчизняних аналогів.

Читати також:  На Личаківському цвинтарі проводитимуть розкопки

Також повідомляють, що вихід заводу RGC Production на проектну потужність – 900 одиниць на рік  запланували на осінь поточного року. У четвер, 30 травня, зійшла з конвеєра перша партія газорегуляторних пунктів в кількості 8 штук.

Нагадаємо, що у січні стало відомо, що на громадських слуханнях обговорять будівництво Львівського сміттєпереробного заводу.

Фото РГК

Читати також:  Депутати міськради на Львівщині не підтримали звернення про заборону російського бізнесу

Syla.news

280 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up