Стенограма зустрічі Зеленського із головами фракції цензурована, – Ляшко

Стенограма закритої зустрічі очільника держави Володимира Зеленського з керівниками парламентських фракцій щодо дострокового розпуску парламенту є цензурованою, оскільки з неї вилучили деякі речення.

Про це лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив під час засідання Верховної Ради, передає Еспресо.TV

“Вчора Адміністрація Президента оприлюднила стенограму зустрічі Зеленського із лідерами парламентських фракцій. Я стверджую, що ця стенограма оприлюднена у цензурованому вигляді. Зокрема, я сказав Зеленському, що, якщо він буде порушувати Конституцію і закони, його будуть як Піночета переслідувати все життя. Піночета у 86 років заарештували у Лондоні, і він помер, перебуваючи під арештом. У цій стенограмі цього уривку немає”, – наголосив Ляшко.

Ляшко зазначив, що висунув вимогу, аби оприлюднили відео із цієї зустрічі.

Читати також:  Віп-лікарні стануть доступними для всіх - Супрун

Водночас очільник парламенту Андрій Парубій додавв, що у стенограмі є “деякі перекручення тексту” й вилучені речення.

“Але навіть з тими змінами кожен, хто прочитав ту стенограму, може підтвердити: ніякої домовленості про закриті списки на нараді не було досягнуто. Це відверта неправда”, – додав Парубій.

Додамо, що стенограму можна завантажити з сайту президента України.

Читати також:  Росія відреагувала на закон про мову

Нагадаємо, лідер «Радикальної партії Олега Ляшка» приїхав на зустріч президента Володимира Зеленського з головами фракцій на велосипеді. Олег Ляшко намагався стрімити зустріч, проте охорона не пропустила  його з телефоном до зали.

Фото з вільного доступу

Syla.news

326 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up