Павло Розенко розповів про осучаснення пенсій із наступного року

Навігатори можуть спонукати виникнення хвороби Альцгеймера

Користування GPS може шкодити мозку людей та навіть додавати ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Такі дані  публікує The Telegraph.

Цивілізація тисячоліттями  розвивала можливості для  орієнтування у навколишньому середовищі, але в наш час це  втрачається у зв’язку з технологічний бумом. Такою є позиція  британського дипломата у відставці Девід Беррі, який багато писав про природну навігацію.

Беррі наголосив, що використання  приладів GPS зупиняє  розвиток стійкості людського мозку, яка необхідна в житті, в тому числі і  для боротьби з хворобою Альцгеймера.

«Частина мозку, яка відповідає за вашу здатність до навігації, потрібно тренувати, інакше вона зменшується», — зазначив він.

На думку Беррі, хвороба Альцгеймера, що на початку як правило має за симптом  дезорієнтацією, ймовірно швидше може виникнути у  людей зі зменшеним через нестачу тренувань гіпокампом чи  погіршувати перебіг хвороби через зменшення стійкості гіпокампа.

Беррі, який написав працю про неймовірні навігаційні здібності тварин, переконаний, що люди теж володіють  такими здібностями — зокрема здатні відучувати магнітне поле планети.

Багато тварин здатні використовувати магнітне поле Землі у навігації. Донедавна вважалось, що люди здатні до цього, але у березні 2019 року оприлюднили дослідження, в якому йдеться, що довжина мозкових хвиль людини суттєво змінюється разом з рухом магнітного поля, що може свідчити про здатність мозку підсвідомо визначати напрямок руху.

«Наш вид, homo sapiens, існує 300 тисяч років і майже весь час ми орієнтувалися без технологій. Наші пращури покладались виключно на власні почуття та кмітливість для навігації», — додав Беррі.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up