“Давайте з вами зараз  купимо квартиру людям”: Зеленський посварився з журналісткою під час зустрічі з родичами загиблих

Відвідуючи Львівщину, де через аварію загинуло двоє гірників, президент Володимир Зеленський посперичався  з журналісткою телеканалу “Прямий”, який пов’язують з Петром Порошенком.


Відео, що потрапило в мережу, активно та по різному коментували користувачі: частина обурюється емоціями журналістки, інші засуджують інтонацію Зеленського.

Інцидент відбувся під час розмови з шахтарями, що розповідали про погані умови праці та затримки з виплатою зарплатні, яку постійно доводиться “вибивати” акціями протесту.

Це ж гірше рабства. Раб, який працював на власника, був нагодований, вдягнений і мав захист. У ролі рабовласника – держава. Але ми не можемо ні доїсти, ні одягтись, ні заплатити за комуналку. Це гірше рабовласництва… Я називаю це знущанням над нацією“, – заявляє один з присутніх на відео чоловіків.

Це ви підібрали м’яке слово“, – відповів президент, що одразу зазначив неможливість відповідати за поточний стан справ у галузі, позаяк він лише нещодавно отримав свої повноваження.

Ну.. не при камерах. Пламенний привіт Насалику!“, – говорить співрозмовник Зеленського.

Та можна при камерах. Хай слухають он, міністри, відповідальні за це“, – додає президент, а потім бачить  вираз обличчя журналістки і звертається вже до неї:

Зеленський: Вам погано?

Журналістка: Так.

Зеленський: Люди померли, а вам погано?

Журналістка: А вам не погано?

Зеленський: Мені погано, тому я тут.

(Мати загиблого гірника, яка стоїть за спиною Зеленського, звертається  до журналістки: А ви не злорадствуйте. Ви дитини не втратили. Моїй дитині 22 роки, а я ховаю його нині).

Журналістка: Мама чекала вас сьогодні весь день.

Зеленський: А я не приїхав? Чи тому, що ви телеканал “Прямий”, ви можете допомогти? Давайте з вами зараз  купимо квартиру людям? Давайте, “Прямий” канал, ми з вами пообіцяємо.

Журналістка: Я можу поділитись своєю журналістською зарплатою. А ви готові поділитись своєю президентською?

Зеленський: Та я куплю квартиру. Що ви мені… Інтерв’ю тут ведете?

(Гірник звертається до журналістки: Та не компрометуйте. Людина приїхала вирішити питання, а ви починаєте тут розказувати”).

Зеленський: Я вас запитую. Давайте з вами, “Прямий” канал, 50% на 50% скидуємося і купуємо квартиру. Пообіцяйте зараз.

Нагадаємо, напередодні у шахті “Лісова” у Сокальському районі стався обвал внаслідок чого загинуло двоє осіб.

Президент Володимир Зеленський особисто прибув на Львівщину, аби поспілкуватися з родинами загиблих. У Львові, за близько 30 хвилин до прибуття літака, у якому летів Володимир Зеленський, служба безпеки Львівського аеропорту евакуювала людей з нового терміналу. Однак через 10 хвилин людей впустили. Згодом кортеж броньованих автомобілів, що заздалегідь прибули на територію аеропорту, вивезли президента звідти.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

 

286 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up