Аваков заявив, що не буде йти у парламент

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не планує йти на вибори до Верховної Ради України як кандидат в народні депутати.

Про це він повідомив у Facebook.

Він дав наказ підвідомчим органам виконавчої влади приступили до забезпечення виборчого процесу.

“Закликаю всіх кандидатів проводити виборчу кампанію в суворій відповідності з законом, не застосовувати сумнівні і протизаконні схеми і співпрацювати з МВС в частині забезпечення громадської безпеки”, – наголосив він.

Аваков зазначив, що готовий забезпечити демократичність виборів.

“Для того, щоб забезпечити рівновіддаленість і неупередженість системи МВС на парламентських виборах, я прийняв рішення не брати участь в цих виборах і не балотуватися в народні депутати України”, – підкреслив Аваков.

Вибори – необхідний та природній процес у житті демократичної держави. Позачергові вибори з одного боку – форс-мажор, з…

Опубліковано Arsen Avakov Пʼятниця, 31 травня 2019 р.

Нагадаємо, на початку місяця, бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що міністр внутрішніх справ Арсена Аваков є найвдалішим міністром за останні п’ять років.

Читати також:  Коломойський зробив заяву про Авакова

Фото з вільного доступу

Syla.news

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up