Нову порцію російських пропагандистських книг заборонили ввозити в Україну

Державний комітет телебачення і радіомовлення не дозволив ввозити на територію України п’ять книг з Російської Федерації, в яких наявні ознаки пропаганди держави-агресора.

Про це повідомила прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Відомо, що ознаки пропаганди держави-агресора знайшли у книгах московських видавництв “Альпина Паблишер”, ТОВ “Издательство “Добрая книга”, ТОВ “Клевер-Медиа-Групп” та ТОВ “Манн, Иванов и Фербер”.

Зазначається, що заборонено поширення дитячої книги Євгенії Попової та Лілу Рамі “Найди и покажи. Кем я стану?” (видавець – ТОВ “Клевер-Медиа-Групп”), у якій окремі глави присвячені пропаганді російських силових структур і військових професій.

Читати також:  Великі втрати на фронті: у зоні АТО четверо загиблих, є поранені

Також дозвіл на ввезення не отримали книги М. Дорофєєва “Джедайские техники”, у якій автор використовує для прикладів креативного і швидкого мислення символи комуністичної доби. Подібні приклади “життя-подвигу” є у книзі Марини Мелії “Бізнес – цепсихологія”.

А ще заборонили ввозити російський переклад книг Френсіса Реймонда “История бизнеса. День за днем” та Джолайн Годфрі “Как научить ребенка обращаться с деньгами”, оскільки видавець – ТОВ “Издательство”Добрая книга” – використав в оформленні видань символіку держави-агресора.

Читати також:  У Кривому Розі зафіксували черговий землетрус

Нагадаємо, на Дитячому форумі 2019 влаштовували низку розвивальних заходів на екологічну тематику, танцювальні та інші спортивні майстер-класи.

Фото 112 Україна

Syla.news

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up