Нацкомісія перевірить “Київстар” через скарги на затримки з перенесенням номера

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з 29 травня по 11 червня проведе перевірку оператора мобільного зв’язку “Київстар” у зв’язку з тим, що компанія не відпускає абонентів в рамках послуги з перенесення абонентського номера.


Про це сказала завідувачка сектора із забезпечення діяльності голови НКРЗІ Богдана Півень агентству “Інтерфакс-Україна”.

На засіданні було прийнято рішення провести перевірки оператора “Київстар” у зв’язку зі скаргами громадян“, – сказала Півень.

Предметом перевірки, за її словами, є дотримання мобільним оператором законодавства, а також стандартів при наданні телекомунікаційних послуг.

Півень додала, що в цілому регулятор отримав 11 скарг на оператора “Київстар”.

На наступному тижні, у вівторок, затвердимо і графік перевірок по іншим операторам“, – повідомила Півень, уточнивши, що рішення про перевірки операторів на сайті не публікується.

Нагадаємо, з 1 травня українці отримали можливість збергіати особистий номер телефону при зміні мобільного оператора.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

296 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up