Julik та Орест Галицький відкрили таємниці закулісся музичного шоу-бізнесу

Julik та Орест Галицький відкрили таємниці закулісся музичного шоу-бізнесу

У Львові відбувся унікальний мотиваційний тренінг «Музика і шоу-бізнес: хобі чи професія». Так, впродовж кількох годин своїм досвідом та порадами із музикантами та тими, хто мріє реалізувати себе у цій галузі, ділились уже досвідчені артисти – гітарист гурту DZIDZIO, композитор та саунд-продюсер Орест Галицький та екс-учасник гурту DZIDZIO, музикант, ремікс-мейкер та саунд-продюсер Julik.

“Якщо чесно, для мене тренінг на таку тематику – це вперше, бо не практикував таке до цього. Я маю, що розказати, адже в час, коли я навчався, не було таких людей, які би поділилися досвідом, які би сказали на які граблі не потрібно наступати, що краще попробувати, в яку сторону рухатися. Не було таких, на жаль”, –  розповідає Julik.

Ініціатором такої мотиваційної дискусії став Олександр Халімон, викладач гітари у Львівському музичному коледжі ім. С. Людкевича. Саме він запросив Ореста та Julika, аби артисти надихнули молодих музикантів та підказали, як шукати фінансування для втілення своїх творчих ідей.

“Цей захід заплановано для того, щоб підняти стимул займання по спеціальності взагалі усім студентам. Адже в мене вже виникла така підозра, що вони трішки зневірились в загальній музичній атмосфері “, – розповідає  Олександр Халімон.

Саме з дзвінка викладача до Ореста Галицького розпочалась підготовка до проекту, в якому музиканти розповіли про таємниці закулісся українського шоу-бізнесу.

“Подзвонив мені викладач колежу і розповів про те, що студенти почали опускати руки. Вони не вірять, що музикою можна заробляти гроші. І це величезна честь – бути в ролі лектора. Я із задоволенням прийняв ту пропозицію. Звичайно, я дуже хвилююся, нервуюся тому, що дуже важко вести таку лекцію перед викладачами, що тебе колись навчали”, –  розповідає про свої переживання Орест Галицький.

Мотивація – чи не одна з найголовніших частин успіху музикантів, але також не варто забувати і про технічну та економічну складову роботи. Саме про цю важливу частину розповів музикантам-початківціям саунд-продюсер Julik.

“Говоритиму про фінансову складову: як заробити на тому, що вже студенти вміють чи будуть вміти, коли випустяться з коледжу”, – наголошує Julik.

Відомий аранжувальник та гітарист-віртуоз Орест Галицький, який сьогодні виступає разом з з топами української естради, каже: основне – це те, чого ти прагнеш і наскільки готовий працювати над собою.

  “Я почав вчитися на гітарі, коли поступив, бо закінчував музичну школу по фортепіано, поступав також на фортепіано і перевівся відразу на гітару. Я почав навчатися абсолютно з нуля.”

То що ж таке музика і шоу-бізнес: хобі чи професія? Чи можливо перетворити своє захоплення в професію, яка тобі дасть прибуток? На це питання Julik відповідає так:

“Перетворити музичне хобі в професію – можливо. Навпаки, це завжди має йти пліч-о-пліч, коли воно одне ціле, коли людина це любить, бо хобі ж потрібно любити.”

 

Маргарита Пашкова для Syla.news

 

451 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up