Виборчий кодекс: профільний комітет ВР затвердив висновок

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики і правосуддя затвердив висновок щодо проекту нового Виборчого кодексу № 3112−1.

Таке рішення прийняли на засіданні комітету, повідомляє 112 Україна.

Зазначається, що Глава робочої групи нардеп Олександра Черненко спрогнозував тривалий розгляд законопроекту в сесійній залі.

“Депутатами було подано 4307 поправок, робоча група ще запропонувала 387 поправок, тобто, ці поправки, які напрацювала робоча група, сьогодні рішенням комітету вони включені також в таблицю. 4600 поправок повинні ще бути розглянуті Верховною Радою», – зазначив він.

Також Черненко додав, що у парламентаріїв немає вибору, і через це вони повинні будуть прискоритися в процесі голосування.

«Встигнути можна. Якщо ми будемо бачити, що не вистачає кілька, я сам буду, можливо, ініціювати позачергове засідання, але, я думаю, встигаємо”, – додав він.

Нагадаємо, нещодавно у Верховній Раді України зареєстрували законопроект №10319 про внесення змін до деяких законів України у зв’язку зі зміною виборчої системи для виборів народних депутатів України.

Читати також:  Лісове господарство України потребує реформ: підсумки засідання комітету (Коментарі)

Фото 112-Україна

Syla.news

281 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up