Відставка Садового: підписанти ухвали вимагають підвищення зарплат для військових

Депутати від «Блоку Петра Порошенка» Петро Адамик, бізнесмен Григорій Козловський, а від «Свободи» — Маркіян Лопачак ініціювали пропозицію відставки міського голови Андрія Садового. Ініціатори дострокової відставки під стінами міської ради пояснили свою позицію.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

Голова Блоку Петра Порошенка у міській раді Петро Адамик розповів, що законодавство України чітко обмежує повноваження депутатів стосовно висунення недовіри до міського голови. Юридичною підставою є рішення суду від 2017 року, у якому йдеться про незадовільні дії Андрія Садового.

“Якщо зараз у Львові призначити вибори, попри те, що ми готові, тоді ми поламаємо Конституцію у сенсі децентралізації. І ці вибори будуть рівно на один рік, до 2020 року. Питання в тому чи є сенс витрачтаитакі кошти?”, – підкреслив очільник.

Член ВО “Свобода” Маркіян Лопачак, який теж підписався під ухвалою про дострокове припинення повноважень міськголови Львова, повідомив, що таке рішення не є ознакою “політичної боротьби”.

Читати також:  «Укрзалізниця» планує запустити швидкісній потяг «Львів-Закарпаття»

Троє підписантів планують домогтися у міської верхівки виділення матеріальної допомоги військовим ЗСУ. Вони вважають, що зокрема виконання вимог протестувальників під міською ратушею є найпріоритетнішим завданням для Андрія Садового.

“Поки Андрій Садовий не буде чути громаду, поки всі рішення і міській раді будуть прийматися в кулуарах, ми не будемо чути відповіді на запитання. Якщо мене запитають , на якому етапі зараз є будівництво сміттєпереробного заводу, я не маю відповіді так само, як і ви”, – заявив Лопачак.

За його словами, зараз існують тільки “красиві презентації”, втім вони не розроблені на рівні чітких концепцій і не є визначеними на рівні міської ради.

Адамик додав, що те саме стосується і парків, кладовищ, автобусів.

“Ми бачимо як купують автобуси, але потім ми не бачимо, як 30 автобусів стоїть під плотом через відсутність водіїв. І вони хочуть купувати більше автобусів без розуміння економічної концепції, транспортної системи. Ми бачимо тільки красиву картинку”, – підкреслив Адамик.

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич заявила, що ствердження депутатів стосовно того, що  із рахунків АТП1 було незаконно виведено 28 мільйонів гривень вона вважає неправомірними.

“Ці кошти виділялися на сесії міської ради на закупівлю автобусів. Це давня історія. Їх закуповували до Євро-2012. Деякі автобуси їздять у Львові і до сьогодні”, – додала Пайонкевич.

Нагадаємо, 27 травня, представники громадських організацій і націоналістичних угруповань розпочали безстрокову акцію з метою відставки міського голови Андрія Садового.

Читати також:  У Львові зніматимуть ретро-фільм та змінять маршрут трамваїв

Вікторія Козар

Syla.news

636 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up