Вакарчук не планує об`єднання з іншими партіями

Співак і лідер гурту “Океан Ельзи”  Святослав Вакарчук заявив, що його нова партія “Голос” не буде об’єднуватися з іншими політичними партіями.

Про це він заявив у відеозверненні, яке опублікував у Twitter, передає Еспресо.

“Дехто намагається нас без нас женити”, – повідомив лідер гурту “Океан Ельзи”.

“Партія “Голос” не об’єднується з політичними брендами. Ми готові об’єднувати зусилля з людьми, що розділяють наші принципи, ідеологічні програми, нашу програму. З людьми, а не з брендами!” – зазначив Вакарчук.

Крім цього, Вакарчук анонсував з’їзд партії “Голос”, на якому в порядку денному не буде пункту про об’єднання з іншими політичними силами.

“Ми признаємо цінність багатьох реформ, зроблених до нас. Ми йдемо у політику не руйнувати, а будувати. Але ми будемо руйнувати старі схеми, старі правила і стару політику. І ми будемо будувати політику нову”, – додав Вакарчук.

Нагадаємо, своїм головним завданням як політика лідер партії “Голос”, музикант Святослав Вакарчук вважає звільнення громадян України, які незаконно перебувають в ув’язненні на території РФ.

Читати також:  У "Голосі" готові пропонувати Вакарчука на посаду прем'єр-міністра

Фото з вільного доступу

Syla.news

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up