Луценко йде у відставку через трагедію з Гандзюк

Луценко планує йти у політику після виборів до парламенту

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі телеканалу ICTV заявив, що «піде в політику» після виборів до Верховної Ради.

«Для себе таке рішення я прийняв, вважаю, що моє завдання разом із колегам правоохоронних органів провести ще не тільки чесні президентські, але і чесні парламентські вибори, і після цього я піду у політику – не в списки будь-яких партій, а до людей, з якими буду працювати над своїм баченням розвитку України», – заявив Луценко.

Він зазначив, що його завдання – щоб у «перехідний період у країні далі панував принцип правової держави».

«Вибори до парламенту відбудуться в 20-х числах липня, відповідно, новообраний парламент сформує свої керівні органи, складе коаліцію, обере уряд, і після цього, очевидно, прийме рішення про нового генерального прокурора. Моє завдання, щоб в цей перехідний період у країні далі панував принцип правової держави», – зазначив генпрокурор.

Додамо, що Луценко є головою Генеральної прокуратури України від травня 2016 року.

Читати також:  Справа Савченко: суд не збирається звільняти депутатку з-під варти

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що піде у відставку після парламентських виборів.

Фото з вільного доступу

Syla.news

275 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up