Ймовірність оголошення дефолту в Україні : в ЄБА прокоментували ризики

Оголошення Україною дефолту порушить макроекономічну стабільність, яка потрібна для інвестицій і зростання економіки.

Про це йдеться в заяві Європейської бізнес-асоціації.

У ЄБА повідомили, що оголошення Україною дефолту порушить макроекономічну стабільність, яка є запорукою для інвестицій та зростання економіки. Замість цього органам влади варто об’єднати зусилля для продовження співпраці з МВФ.

“На сьогодні бізнес очікує на продовження структурних реформ, задекларованих Україною. Популізм та поспішні рішення не мають ставати на заваді розвитку. Адже будь-які рішення мають свої наслідки. Для інвесторів дуже важлива передбачуваність та прогнозованість. “Думаю, ні для кого не секрет, що далеко не кожен інвестор ризикне заходити в дефолтну країну, яка не має можливості відповідати за взяті на себе зобов’язання перед міжнародними партнерами. І це, найперше, репутаційний ризик, який тягне за собою чимало інших наслідків”, – розповіла виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко.

За їхніми словами, зараз важливо убезпечити країну від появи нових негативних чинників, які дестабілізують економіку, сповільнять інвестиційну активність та економічне зростання, додали в асоціації.

“Тож бізнес сподівається, що все ж курс на макроекономічну стабільність, економічне зростання України та залучення прямих іноземних інвестицій буде продовжено”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що олігарх Ігор Коломойський, який нещодавно повернувся в Україну, виступив за оголошення Україною дефолту, вказуючи, що треба брати приклад з Греції.

Читати також:  У липні почнуть готувати нову програму співпраці з МВФ

Фото Україна.ру

Syla.news

293 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up