Україна не відмовлятиметься від співпраці з міжнародними фінансовими організаціями — Данилюк

Україна продовжуватиме співпрацю з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Про це повідомив колишній міністр фінансів та член команди Володимира Зеленського, відповідальний за переговори з МВФ Олександр Данилюк в інтерв’ю «Обозреватель».

«По-перше, ми повинні продовжувати співпрацю. В цьому є насправді потреба, бо багато змін, які були розпочаті, вони не були реалізовані. Економіка вже росте стільки-то кварталів поспіль, але ми розуміємо, що ситуація ще нестабільна. Будь-які серйозні зміни на зовнішніх ринках позначаться моментально», — повідомив Данилюк.

За його словами наразі темпи економічного зростання України невеликі, а для досягнення більших темпів необхідно проводити радикальні реформи, на які потрібно отримати кошти у міжнародних фінансових організацій.

«Тому співпраця з МВФ буде продовжена. Така сама ситуація зі Світовим банком, і з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Це наші партнери, вони завжди нас підтримуватимуть, якщо ми будемо налаштовані на зміни», — зазначив Данилюк.

Він також додав, що наразі місія МВФ очікує на ухвалення Верховною Радою нового закону про відповідальність за незаконне збагачення, адже це була однією з умов попередніх програм співпраці з Україною.

Данилюк: Рішення суду про незаконність націоналізації ПриватБанку вигідне чинному президенту

Фото: Радіо Свобода

Syla.news

264 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up