У Німеччині застерегли, що єврейська кіпа може спровокувати на насильство

Уповноважений уряду ФРН з питань боротьби з антисемітизмом Фелікс Кляйн заявив, що євреям не варто завжди і всюди носити традиційний головний убір — кіпу. Президент Ізраїлю Реувен Рівлін «глибоко шокований» у зв’язку з цим.

Про це повідомляє DW.

«Я б не радив євреям ходити у Німеччині завжди й усюди у кіпі. На жаль, я мушу це сказати», — сказав Кляйн в інтерв’ю 25 травня.

Своє застереження він пояснив «огрубінням суспільства» й тим, що в ньому стало менше «моральних стримуючих факторів». Кляйн зазначив, що 90% злочинів на ґрунті антисемітизму скоюють носії праворадикальної ідеології.

Читати також:  Новий глава МЗС Німеччини розповів про своє ставлення до Криму і Донбасу

Також існує проблема злочинів з боку мусульман, і частіше йдеться про тих мусульман, які вже тривалий час проживають у Німеччині.

«Багато хто з них дивиться арабські телеканали, де подається негативний образ Ізраїлю та євреїв», — сказав чиновник.

Президент Ізраїлю наголосив, що заява Кояйна — «капітуляція перед антисемітизмом».

«Побоювання щодо безпеки німецьких євреїв — це капітуляція антисемітизму і допущення, що євреї знову не перебувають у безпеці на німецькій землі», — сказав він.

Читати також:  Німеччина виступила проти повернення Росії до G7

Рівлін заявив, що «глибоко шокований» заявою німецького уповноваженого, додавши, що за безпеку євреїв у ФРН має відповідати уряд країни.

«Відповідальність за добробут, свободу і право сповідувати релігію кожного члена німецької єврейської громади несе на собі німецький уряд та його правоохоронні органи», — підкреслив президент Ізраїлю.

Як зазначає видання, не носити кіпу також рекомендує Центральна рада євреїв Німеччини.

Фото: джерело

Syla.news

 

435 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up