Петиція до німецького парламенту щодо визнання Голодомору геноцидом набрала 50 тисяч підписів

Петиція до німецького парламенту щодо визнання Голодомору геноцидом набрала 50 тисяч підписів

Онлайн-петиція на сайті німецького Бундестагу, яка пропонує депутатам визнати геноцидом Голодомор 1932-1933 років, набрала мінімально необхідну кількість голосів і її підтримка продовжує зростати.


Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на дані Бундестагу.

О 23:10 26 травня лічильник тих, хто залишив свої дані на підтримку петиції, перевищив необхідний мінімум у 50 тисяч голосів.

Це означає, що петиція має бути розглянута парламентом і, не виключено, Бундестаг поставить на розгляд питання про визнання геноциду українського народу.

Збір підписів триватиме і 27 травня, тож наразі лишається можливість збільшити кількість голосів на її підтримку. Петицію мають право підтримувати також громадяни України.

Раніше глава МЗС Павло Клімкін закликав поставити свій підпис під петицією та розмістив посилання на інструкцію з візуалізацією, як це зробити.  У неділю до закликів приєднався співак, лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук.

Станом на 26 квітня петицію підписали трохи менше ніж 40 тисяч осіб. Таким чином, останні 10 тисяч підписав петиція набрала упродовж минулого дня.

Фото: з відкртитх джерел.

Syla.news

250 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up