БПП і “Свобода” запропонували звільнити Садового

Підстава – невирішена проблема Грибовицького сміттєзвалища.

Три депутати Львівської міської ради зареєстрували проект постанови про дострокове припинення повноважень львівського міського голови Андрія Садового.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Документ внесли голова фракції “Свободи” Маркіян Лопачак, голова фракції “БПП Солідарність” Петро Адамик і ще один депутат від БПП Григорій Козловський. Підставами для відставки вказані юридичні факти, зазначені в постанові Львівського апеляційного адміністративного суду від 30 січня 2017 року, який визнав протиправною бездіяльність Садового і виконавчого комітету Львівської міської ради у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища.

Садовий передбачає, що метою його відставки є грабунок міста.

“Інтерес хлопців простий. За рік до місцевих виборів позбавити місто легітимного мера і грабувати з розмахом. Одночасно зараз активізуються різні «активісти» з кримінальним корінням, щоб імітувати протести”, – передбачив він.

І також звернувся до попереднього президента Петра Порошенка із сподіванням, що ініціатива щодо відставки депутатами БПП відбувається без погодження з екс-главою держави.

“Петро Порошенко, маю надію що сценарій «хаос і грабунок» у виконанні львівських депутатів від БПП з Вами просто не погоджували”.

Голова фракції партії Порошенка в міській раді Адамик, голова фракції «Свободи» Лопачак, спільно з депутатом і…

Опубліковано Андрій Садовий Неділя, 26 травня 2019 р.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий повідомив, що більше не балотуватиметься на посаду міського голови Львова.

Також він зазначав, що готовий іти на вибори до парламенту й боротися за місце прем’єр-міністра.

 

Фото – wz.lviv.ua

SYLA NEWS

 

374 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up