«Боюся зробити погану фотографію» – всесвітньо відомий воєнний кореспондент

У Будинку офіцерів відбулася зустріч із найстаршим військовим фотокореспондентом-практиком Європи Патріком Шавелем. Шавель займається військовою фотографією в Україні та світі.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

“Є моменти, коли страх може прийти. Але ми не маємо часу боятися. І це не перешкоджає нам робити те, що ми робимо. На персональному рівні ми можемо бути друзями, бо у той момент відчуваємо те саме. Хоч я, може, і не завжди погоджуюсь із позицією, за кого вони воюють. Я не для того, щоб судити, а розповідати”, – розповів Шавель.

Патрік Шавель висвітлював події воєн протягом 52 років .Фотограф пригадує, що після того, як він побував кореспондентом у В‘єтнамі, він займається справою, яку досі любить.

Читати також:  Чорно-білі фотографії старого Львова

Перший військовий конфлікт, який висвітлював фотокореспондент, це «Шестиденна Війна» у 1967 році в Ізраїлі. З того часу Патрік Шавель побував на понад 30 війнах у різних куточках Світу: Африка, Південна Америка, Балкани, Чечня, Афганістан, Ірак . Його репортажі з епіцентру військових подій неодноразово ставали номінантами світових премій у галузі журналістики.

Також фотограф також висвітлював військові дії в Сомалі, ісламську революцію в Ірані, протистояння в Чечні, та низку цивільних протистоянь на Африканському континенті.

Читати також:  Перший день Форуму видавців у фотографіях

Крім цього, перед візитом до Львова Патрік Шавель працював на Сході України, в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Нагадаємо, у зоні бойових дій на Донбасі 16 травня внаслідок обстрілів загинув український військовий, ще один дістав поранення.

 

Головне фото: mil.gov.ua

Фото надані автором

Syla.news

505 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up