Зеленський відкрив антинаркотичний табір

Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність держпідтримки асоціаціям, що захищає молодь від алкоголізму та наркоманії.


Про це Зеленський заявив на відкритті ХІ спортивно-терапевтичного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації, повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням АП, Зеленський надає підтримку Міжнародній антинаркотичній асоціації та її підопічним вже кілька років.

Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава має звертати увагу на це питання. Усі, а перш за все – політики, мають підтримувати, приїжджати, цікавитися, які є проблеми, мають показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання в цілому“, – зазначив  він.

За словами президента, для вирішення проблеми наркотичної та алкогольної залежностей держава “на законодавчому рівні має надавати більшу підтримку асоціаціям, які займаються залежними людьми, захищати молодь і інших українців від алкоголізму і наркоманії, сформувати чіткий план заходів для вирішення цих проблем“.

Нагадаємо:

Адвокат українського олігарха Ігоря Коломойського, радник з юридичних питань Андрій Богдан очолив Адміністрацію президента.  Також Зеленський призначив нового секретаря РНБО. Крім того, новообраний президент призначив начальником Генерального Штаба генерала Хомчака, який команував українським військом в бою під Іловайськом.

Богдан обіймав посаду в уряді екс-президента України Віктора Януковича, тому він підпадає під обмеження закону про очищення влади і не може працювати на державній службі.

Заступник глави АП Руслан Рябошапка пояснив, що глава АП Андрій Богдан не підпадає під закон про люстрацію, оскільки АП не є органом державної влади.

У той же час в Мін’юсті заявили, що закон про люстрацію поширюється на посаду  глави АП.

За даними ЗМІ, новообраний президент також визначився з головою служби зовнішньої розвідки. та планує довірити цю посаду Владиславу Бухарєву, який за інформацію активістів є власником нагород від російського ФСБ.

Фото: прес-служба Президента України

306 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up