ПЦУ наклала обмеження на священників у політичній сфері

ПЦУ наклала обмеження на священників у політичній сфері

У Православній церкві України заборонили архієреям і клірикам балотуватися у народні депутати і обіймати посади у місцевих органах влади.


Відповідне рішення було ухвалено під час Синоду, повідомляє прес-служба ПЦУ.

Зазначається, що Синод заборонив їм висувати свої кандидатури для обрання до Верховної Ради чи на посади місцевого самоврядування, де передбачено прийняття на постійну роботу.

Повідомляється, що разом з тим їм дозволено у виключних випадках з благословення церковної влади балотуватися у депутати місцевого самоврядування при дотриманні відповідно визначених умов.

При цьому не уточнюється, які можуть бути “виключні випадки” та умови.

Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній розповів, які православні церкви на його думку першими визнають автокефалію ПЦУ. Разом з тим, колишній очільник УПЦ КП патріарх Філарет заявив, що Київський патріархат все ще існує, і він має право говорити від його імені. Це створило певне напруження всередині ПЦУ, і міністрество культури виступило з заявою, де підтвердили факт саморозпуску УПЦ КП з появою єдиної ПЦУ.

Фото:  РАДІО СВОБОДА

Syla.news

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up