Луценко говорить про підготовку замаху на вбивство авторитета, а "1+1" - Зеленського

Луценко назвав справжню кількість вироків корупціонерам

У Генеральній прокуратурі України протягом трьох років винесли 2876 вироків корупціонерам.


Про це генпрокурор Юрій Луценко розповів у відео, розміщеному на його сторінці в Facebook.

«За ці три роки ми маємо 2876 вироків корупціонерам, яких закон дозволяє заарештовувати і засуджувати в Генеральній прокуратурі. Також ми маємо 125 млрд грн, які повернуті від корупціонерів до державного бюджету», — розповів генпрокурор.

Він додав, що правоохоронні органи України перекрили кілька джерел корупції. Серед них — несправедлива процедура держзакупівель, фірми-прокладки і спільні підприємства в Нафтогазі і тіньовий доступ до ліцензій на видобуток нафти, газу, бурштину, піску.

За словами Луценка, ці галузі були реформовані, і, отже, можливості для поширення корупції в Україні скоротилися.

Нагадаємо, що вже 22 квітня, на наступний день після другого туру президентських виборів, коли були оголошені результати екзит-полів, Генпрокуратура викликала на допит колишню очільницю Національного Банку Валерію Гонтарєву, яка зараз перебуває у Лондоні, а також ще щонайменше 4 осіб з оточення президента Петра Порошенка. Серед них – і колишнього голову Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

11 травня Юрій Луценко зустрівся з новообраним президентом в офісі “Кварталу-95”.

Фото: офіційна сторінка Юрія Луценка у Facebook

Syla.news

223 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up