"..інакше це факінг бла-бла-бла": профільний міністр жорстко розкритикував промову Зеленського на IT-форумі

“..інакше це факінг бла-бла-бла”: профільний міністр жорстко розкритикував промову Зеленського на IT-форумі

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розгорнуто прокоментував учорашній виступ президента Володимира Зеленського на форумі інтернет-діячів іForum-2019, де той виголосив свою публічну промову російською мовою з додаванням елементів молодіжного сленгу й розкритикував діяльність “чиновників”.

Відповідне звернення до глави держави очільник Мінінфраструктури розмістив у себе на Facebook.

За його словами, зокрема, порівнювати Україну з Африкою у царині рівня технологій мобільного зв’язку є недоречним.

…У нас вже є мобільний зв’язок 4G, і він розвивається. А ще у 2013 і 3G не було“, – зазначив Омелян.

Минулого місяца запущено пілотний проект 5G на транспортній інфраструктурі (це ті самі безпілотні автомобілі, Big Data і таке інше). Чи мало? Нам треба перескочити відразу на телепатію? Ми ще не оголошували цей проект, як і телекінез, але вже над ним працюємо“, – продовжив міністр.

Окрім того, як наголошує Омелян, в Україні “вже всі перейшли на цифрові підписи та електронний документообіг, сервіси переходять в цифру, дигіталізація відбувається всюди”.

Те ж сам стосується блокчейну в роботі держреєстрів, додав урядовець.

Блокчейн-реєстри? СЕТАМ на блокчейні, геокадастр на блокчейні, реєстр колісних транспортних засобів Мінінфраструктури вже на етапі переведення на блокчейн. Може щось нове представите? Чи не стало відмовитись від хайпового слова?“, – написав Омелян.

Що ж стосується кількості елекарів в країні, то тут має місце “вибухове зростання їх кількості“.

Інфраструктура, виробництво? Всі законодавчі ініціативи ще минулого року передані від Мінінфраструктури до парламенту“, – підкреслив міністр.

Прикинь, чувак, все, про що ти сказав, вже в Україні реалізовується! Ліфт працює, тільки не ти його започаткував! І ти максимум там ліфтер, бо навіть кнопки належать не тобі. Може досить популізму, чувак? Капітан Очевидність в нашій країні вже є. Не треба жонглювати термінами, які ви, м’яко кажучи, не розумієте. Перед тим, як критикувати роботу інших людей – придумай щось своє і розберись в термінах”, – підсумував міністр. – “І покажи нам нарешті свою програму з проектами, інновативний ти наш. Інакше це факінг бла-бла-бла,” – додав він.

Нагадаємо:

Мобільний оператор Lifesell вже почав тестувати у Львові технологію для пришвидшення мобільного інтернету, аби в подальшому застосувати її для запуску 5G. Тим часом у квітні 2019 року у Південній Кореї вже запустили мобільний інтернет у форматі 5G, зона покриття якого охоплює всю країну.

Водночас, в США влада маленького містечка Мілл-Велл у штаті Каліфорнія, заборонила встановлення 5G антен, через побоювання стосовно шкоди, яку вони можуть завдати здоров’ю мешканців. Водночас, фахівці попереджають, що використання 5G у сучасних смартфон матиме наслідком їх потужне перегрівання, та неможливість працювати без підзарядки бодай годину.

Одним з останіх своїх указів президент Петро Порошенко підписав впровадження 5G в Україні наступного року.

Фото: LIGA.net

Syla.news

860 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up