Зеленський хоче призначити керівником зовнішньої розвідки власника нагород від ФСБ Росії

В Адміністрації президента розглядають варіант призначення головою Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарєва. За інформацією активістів, потенційний голова зовнішньої розвідки нагороджений відзнакою ФСБ РФ.


Про йомвірне призначення повідомляє LB.ua з посиланням на джерела.

Рішення остаточно ще не затверджено і перебуває в стадії обговорення, але за даними журналістів ймовірність його прийняття дуже висока. Владислав Бухарєв – народний депутат Верховної Ради VIII скликання.

Андрій Рибалко, голова молодіжної організації “Народного Руху”, повідомив про наявність у Бухарєва нагородив за співробітництво з ФСБ Росії. Таку інформацію він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

У мене немає слів. Президент Зеленський готується призначати на посаду голови Служби зовнішньої розвідки України людину, яка нагороджена медаллю ФСБ “За боевое сотрудничество”. Мова йде про народного депутата України Владислава Бухарева. Сам Владислав Бухарев ніколи не соромився такої нагороди і друкував цю інформацію навіть на своїх передвиборчих листівках. Згадка про цю медаль також є у кількох передвиборчих матеріалах місцевих ЗМІ,” – заявив він.

Рибалко зауважив також критерії, за якими подібна нагорода вручається спецслужбою країни-агресора.

Владислав Бухарев давно співпрацює із “Студією Квартал 95” та неодноразово організовував концерти на своєму окрузі.  Довідка зі статуту нагороди: Претендентами получение медали “За боевое сотрудничество” имеют право быть как военные, так и гражданские служащие ФСБ, а также другие российские и иностранные граждане, обладающие достижениями в вопросах упрочения боевого содружества. Кроме того, поводом для вручения медали становятся хорошие результаты, достигнутые в военной и правоохранительной работе, целью которой являлось укрепление безопасности нашей страны,” – додав лідер “Молодого Народного Руху”.

Нагадаємо, Володимир Зеленський також призначив новий склад Адміністрації президента, а також нового секретаря РНБО. Крім того, новообраний президент призначив начальником Генерального Штаба генерала Хомчака, який команував українським військом в бою під Іловайськом.

Фото: facebook.com/pg/buharev

Syla.news

 

2157 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up