У Зеленського відповіли, за яких умов можуть звільнити Андрія Богдана

Володимир Зеленський може звільнити главу Адміністрації президента Андрія Богдана, якщо Конституційний Суд винесе рішення, що положення закону “Про очищення влади” відповідають Конституції.


Як повідомляє “Українська правда“, про це заявив заступник глави АП Руслан Рябошапка журналістам.

Проблема цього закону в тому, що він неякісний і він суперечить Конституції, коли одна норма прямо говорить, що люстрація не поширюється на органи державної влади, а інша норма абсолютно помилково відносить Адміністрацію президента до органів державної влади, це означає, що закон не відповідає Конституції“, – зазначив Рябошапка.

За його словами, президент не може застосовувати закон, який не відповідає принципу верховенства права, щоб не порушувати права людини.

Як тільки Конституційний суд винесе рішення, що закон про люстрацію в цій частині відповідає Конституції, з того ж дня президент звільнить Богдана, як людину, яка повинна проходити заходи щодо очищення влади“, – запевнив Рябошапка.

Нагадаємо, напередодні виборів ЗМІ повідомляли, що Андрій Богдан потрапляє під обмеження люстраційного закону, та не має права перебувати на державній службі. Попри це, він був призначений новообраним президентом Володимиром Зеленським главою Адміністрації. Міністерство юстиції почало свою перевірку, аби виявити, чи дійсно Андрій Богдан не має права перебувати на державній службі.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

223 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up