У Львові попрощалися із Маркіяном Іващишином

У місті попрощалися із засновником «Мистецького об’єднання «Дзиґа», одним з провідників Революції на граніті Маркіяном Іващишином.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Попрощатися з громадським, політичним і культурним діячем прийшли сотні львів’ян, колеги, друзі Маркіяна, влада міста на області. Відомого львів’янина поховали на Личакові. Попрощатись з Маркіяном Іващишином прийшов і міський голова Львова Андрій Садовий.

«Він для мене був великою горою, великим Серцем з бородою. Він був тою Дзиґою, яка дала старт тисячам нових дзиґ. Митці, художники, режисери вам розкажуть, що він дав старт великій дорозі. Маркіян Іващишин надав Львову особливий шарм, який є і до сьогоднішнього дня. Дуже багато людей не уявляє собі життя без нього. Це, звичайно, велика втрата для нас. Велика подяка тобі, друже, за те, що ти робив наше місто. Вічна пам`ять», — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, за повідомленням ЗМІ, Іващишин упав раптово на вулиці, за попередніми даними, в нього відірвався тромб.

Фото з вільного доступу

Syla.news

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up