Синод ПЦУ повністю підтримує предстоятеля Епіфанія

На засіданні Синоду 24 травня Православна церква України висловила «повну підтримку Предстоятелю, Блаженнійшому Епіфанію, Митрополиту Київському і всієї України».

Про це йдеться в прес-релізі, підготовленому керівним органом ПЦУ, яке в мережі Twitter оприлюднив журналіст Радіо Свобода.

«Синодом було засвідчено, що у своїх житті та діяльності Помісна Українська Православна Церква (Православна Церква України) керується Священним Писанням та Переданням, канонами Православної Церкви, власним Статутом, ухваленим Об’єднавчим Собором 15 грудня 2018 року та відповідно зареєстрованим державою, Патріаршим та Синодальним Томосом про автокефалію від 6 січня 2019 року, рішеннями власних статутних органів», – ідеться в тексті.

Також на синоді заявили про збереження і єдність Української Православної Церкви.

«Помісна УПЦ зберігає внутрішню єдність та закликає єпископат, духовенство і вірних усі питання, які виникають, обговорювати та вирішувати в дусі заповіданої Господом нашим Ісусом Христом братньої любові, уникаючи розпалення ворожнечі, протистоянь та розділення», – повідомляє керівництво церкви.

Крім цього, відомо, що Філарет також наголосив, що не виконуватиме рішення Синоду, які, на його думку, “завдаватимуть шкоди українській церкві”.

“Рішення Синоду, якщо вони не протирічать канонам і інтересам української церкви, – буду виконувати. А якщо вони завдають шкоду українській церкві, – виконувати не буду”, – заявив Філарет.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Синод проходить на території Національного заповідника “Софія Київська” під головуванням Епіфанія.

Читати також:  Синод Вселенського Патріархату відповів на прохання Порошенка надати автокефалію УПЦ

Фото Цензор.нет

Syla.news

483 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up