Скабєєва озвучила новий фейк про українську мову

Про це повідомляє Media Sapens.

Скабєєва озвучила скарги до нового президента України Володимира Зеленського, звинувативши його у бездіяльності щодо мовного питання.

“Чому він не скаже про скасування закону того самого?! Людей нудить від цього закону! 73% українців проти закону, що забороняє російську мову! Зеленський мовчить! Як же так?!” – обурилася Скабєєва.

Опитування КМІС свідчить, що українською мовою спілкуються з родиною 46% українців (в т.ч. 32,4 % розмовляють тільки українською мовою). Переважно або тільки російською мовою розмовляють 28,1 % українців (в т.ч. 15,8 % розмовляють тільки російською мовою). Ще 24,9 % українців у рівній мірі розмовляють українською і російською мовами.

Зазначається, що цифра про 73 % українців, які нібито проти закону, насправді є кількістю виборців, що проголосували за Володимира Зеленського на президентських виборах.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав закон про функціонування української мови як державної.

Фото Комсомольська правда

Syla.news

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up