Богдан розповів, як допомагав Зеленському під час виборів

Міністерство юстиції перевірятиме, чи дійсно Богдан підпадає під закон про люстрацію

Міністерство юстиції просить Адміністрацію президента надати копії трудових книжок та інформацію про початок люстраційної перевірки щодо призначених керівників відомства.


Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра юстиції Сергій Петухов.

Мін’юст хоче отримати інформацію про главу АП Андрія Богдана, його першого заступника Сергія Трофімова, заступників Юрія Костюка, Кирила Тимошенка, Руслана Рябошапку, Вадима Пристайка.

Сьогодні направляю листа в Адміністрацію Президента України з роз’ясненням законодавства про очищення влади і його застосування щодо посади Глави Адміністрації Президента“, – зауважив Петухов.

Він зазначив, що за проведення люстраційної перевірки чиновника відповідає той, хто його призначає.

Якщо вимоги Закону “Про очищення влади” не виконуються, остаточне рішення ухвалює суд.

Для перевірки правильності виконання Закону запитуємо інформацію щодо новопризначених очільників Адміністрації Президента“, – пояснив Петухов.

Він стверджує, що “це абсолютно звичайна усталена практика Мін’юсту, в якій немає ані краплі політики“.

Заступник міністра оприлюднив копію листа, направленного в АП.

У ньому йдеться, що Мін’юст відреагував, зокрема, на звернення ЗМІ та громадських організацій, які повідомили, що глава АП Андрій Богдан може підпадати під люстрацію.

Нагадаємо, напередодні виборів ЗМІ повідомляли, що Андрій Богдан потрапляє під обмеження люстраційного закону, та не має права перебувати на державній службі. Попри це, він був призначений новообраним президентом Володимиром Зеленським главою Адміністрації.

Фото: Liga.net

Syla.news

437 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up