Заступник міністра юстиції розʼяснив Зеленському закон про люстрацію

Заступник міністра юстиції Сергій Петухов направив листа в Адміністрацію президента з роз’ясненням законодавства про очищення влади.

 Про це Сергій Петухов написав у Facebook.

“Суб’єкт призначення відповідає за проведення люстраційної перевірки і у випадку виявлення факту застосування заборон, передбачених Законом, має звільнити таку особу та надіслати це рішення Міністерству юстиції. Ми вносимо цю особу в люстраційний реєстр. У випадку невиконання вимог закону “Про очищення влади” остаточне рішення має приймати суд і ми не виключаємо такого варіанту”, – написав він.

Зазначається, що для перевірки правильності виконання закону запитуємо інформацію щодо новопризначених очільників Адміністрації президента.

“Це абсолютно звичайна усталена практика Мін’юсту, в якій немає ані краплі політики”, – додав він.

Ви питали, що зробить Мінюст для забезпечення виконання Закону “Про очищення влади”?Зробили те, що і робимо вже 5…

Опубліковано Sergiy Petukhov Четвер, 23 травня 2019 р.

Зазначимо, раніше президент Володимир Зеленський призначив головою своєї Адміністрації Андрія Богдана. Останній, за інформацією у ЗМІ, він може підпадати під дію закону про люстрацію.

Фото – unian.ua

Syla.news

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up