З'явилась петиція за відставку Зеленського

З’явилась петиція за відставку Зеленського

Петиція “За відставку Зеленського” на сайті президента набрала понад 9 тис. голосів у першу добу. Для розгляду головою держави документ повинен набрати 25 тис. підписів.

Електронна петиція за відставку президента Володимира Зеленського з’явилась на сайті  офіційного представництва президента.

Документ зареєстрував Максим Безрук 22 травня 2019 року.

“Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас в більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особистість зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не давши конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, у Вас не може не бути конкретного шляху. Але Ваші перші заяви і дії розчаровують Ваших виборців, розбиваючи цю тимчасову ситуативну народну консолідацію”, – йдеться в петиції.

“Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народу, Ви почали приписувати народній волі власні побажання. Створюється неприпустима ситуація, коли “слуга народу” не має перед своїм народом моральних зобов’язань, сформованих у передвиборному процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України”, – наголошується в петиції.

З'явилась петиція за відставку Зеленського
Cкріншот з сайту president.gov.ua

Зазначимо, електронні петиції, які набрали 25 тис. підписів, потрапляють на розгляд Адміністрацією президента, однак виконання їх не обов’язкове.

Володимир Зеленський склав присягу на вірність Україні в понеділок, 20 травня.

Після цього він видав указ про розпуск Верховної Ради.

Президент вніс у Раду перший законопроект про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо здійснення закупівель під час виборчого процесу.

А ще –  подав законопроект про зміну системи виборів нардепів. Законопроект передбачав вибори народних депутатів за пропорційною виборчою системою із закритими списками, зниження бар’єру проходження партій у Раду до 3% і скасування мажоритарної системи.

Рада відмовилася розглядати законопроект Зеленського про вибори.

Фото – president.gov.ua

Syla.news

 

 

883 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up