Як може змінитися склад Європарламенту після виборів?

23-26 травня в країнах-членах ЄС відбуватимуться вибори представників до Європарламенту. Уже звична більшість Європейської народної партії та Партії соціал-демократів у новому парламенті може мати значно менший вплив.

Про це пишуть журналісти LB.

Голосуватимуть 28 країн, разом з Великобританією, яка на порозі Brexit.

Теперішній склад Європарламенту ставився до проблем України з розумінням. Переважна більшість депутатів підтримувала надання Україні безвізового режиму, виділення макрофінансової допомоги, резолюцію на підтримку українських в’язнів у Кремлі. Наостанок прийняли рішення позбавити Росію можливості бути стратегічним партнером ЄС у зв’язку з окупацією українських територій.

Читати також:  «Вибори «П» - про емоції українців

Тим часом настрої змінюються, а популярність ультраправих партій стрімко зростає. Цілком імовірно, що в наступному парламенті альянс правих популістів може стати четвертою за чисельністю фракцією.

“Існують виступи проти Європи, популістичні, антиєвропейські виступи проти Брюсселя, і, таким чином, підвищується популярність”, – прокоментував діяльність правих сил Манфред Вебер під час з’їзду Європейської народної партії в Бухаресті.

Читати також:  Мер Львова Садовий вирішив піти з посади очільника "Самопомочі"

Для України такий склад парламенту може означати зменшення підтримки. Але, попри це, праві партії не зможуть перемогти, тому глобальних проблем не мало б виникнути. Експерти радять Україні та новому президенту зокрема звертати більше уваги на зовнішню політику й закріпити свої позиції в ЄС.

Нагадаємо, в ЄС розпочалися вибори до Європарламенту

Фото з вільного доступу

SYLA NEWS

 

250 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up