Скасування указу Зеленського про вибори:«Народний фронт» зібрав підписи до Конституційного суду

Скасування указу Зеленського про вибори:«Народний фронт» зібрав підписи до Конституційного суду

«Народний фронт» у парламенті зібрав підписи своїх членів під поданням до Конституційного суду щодо відповідності указу президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» від 21 травня 2019 року.

Про це повідомляє офіційний сайт «Народного фронту», передає Радіо Свобода.

Члени фракції закликали народних депутатів усіх фракцій «невідкладно долучитися до підписання подання».

«Ми твердо заявляємо про те, що підписання цього подання є політичним і громадянським обов’язком кожного члена парламенту, оскільки мова йде про факт порушення Конституції найвищою посадовою особою держави – президентом України… Сьогодні незаконно розпускають парламент – завтра здадуть частину території України чи дозволять російським військам перебувати у Донецьку чи Луганську, як це свого часу зробив Янукович Харківськими угодами, забезпечивши плацдарм російській армії для окупації Криму», – йдеться у зверненні.

Зазначається, що указ президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради оскаржили також у Верховному суді.

Відомо також, що 23 травня набрав чинності указ президента України Володимира Зеленського, який достроково припинив повноваження парламенту восьмого скликання та призначив вибори на 21 липня.

Нагадаємо, електронна петиція «За відставку президента Володимира Зеленського» зібрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів. Це сталося через чотири дні після інавгурації шостого президента України.

Фото Вікіпедія

Syla.news

384 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up