Петиція за відставку Зеленського : зібрали 25 тисяч голосів

Електронна петиція «За відставку президента Володимира Зеленського» зібрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів. Це сталося через чотири дні після інавгурації шостого президента України.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Відомо, що автор Максим Безрук розмістив петицію 20 травня, коли Зеленський складав присягу. Інші підписи зібрали за два дні, 22 і 23 травня.

У петиції йдеться, що голосування за Зеленського переважно «було протестним», і насправді президент не має підтримки 73% виборців.

«Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж ваші заяви та дії розчаровують ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію», – стверджують громадяни України, які поставили свій підпис.

«Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо вашої негайної відставки», – ідеться в тексті.

Нагадаємо, 21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради.

Читати також:  "Вибори "П" про реакцію громадян на результати виборів, рубрика "Народ говорить"

Фото Стопкор

Syla.news

527 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up