Інвестори негативно відреагували на перші призначення Зеленського

Іноземні інвестори поки не бачать, хто в адміністрації Зеленського відповідатиме за роботу з бізнесом.


Інвестори негативно відреагували на перші призначення президента Володимира Зеленського, заявив президент Європейської бізнес асоціації, голова інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала. Про це повідомляє “Новое Время”. .

«На жаль, інвестори – по реакціях на єврооблігації і на українську гривню – відреагували на ось ці перші призначення негативно. Перша реакція негативна», – сказав він на форумі «Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства», організованому Реанімаційним пакетом реформ у Києві 22 травня.

«Ми дуже сподіваємося, що глава Адміністрації президента направить свої зусилля у правильне русло. Але є певний скепсис щодо і його трек-рекорду, і його близькості до одного з олігархів у країні», – додав Фіала.

Я б не сказав, що це глибока криза. Період виборів завжди супроводжується нестабільністю та популізмом. Після виборів ситуація заспокоюється. До цього бізнес звик. Але що інвесторів трохи збентежило, так це вчорашні призначення. Це поганий сигнал“, – наголосив Фіала.

За його словами, при подальших подібних негативних сигналах бізнес може призупинити інвестування або почати виведення капіталів за межі України, що призведе до падіння гривні, прискоренню інфляції, уповільнення зростання або навіть падіння економіки.

Ми попереджали, що багато чого буде залежати від балансу призначень, або частки нових професійних кадрів з бездоганною репутацією“, – пояснив він.

Він звернув увагу на те, що раніше озвучені Зеленським імена радників з економічних реформ, а саме екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і екс-глави Мінфіну Олександра Данилюка, не фігурують серед перших призначень.

За словами Фіали, він поки не бачить, хто у Адміністрації президента буде відповідати за роботу з бізнесом або за економічну політику.

Томаш Фіала – генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital і власник медіахолдингу Медіа-ДК, куди входять журнал, сайт і радіо НВ.

Нагадаємо, гривня впала на міжбанку вперше за довгий період зміцнення.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

389 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up