«Говорить великий Львів» відтепер транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі

«Говорить великий Львів» відтепер транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі

Головний розмовний майданчик Західної України – телепроект «Говорить великий Львів» відтепер щочетверга виходитиме у прямому ефірі на телеканалі ZIK.

Ток-шоу є своєрідним «голосом» найбільшого україномовного міста у світі. Унікальний tv-hub щотижня збирає авторитетних експертів для обговорення найактуальніших і найгостріших тем в українському суспільстві. Серед гостей телевізійного проекту – народні обранці, провідні політологи, економісти, журналісти, лідери думок та політичні експерти.

Чи буде Галичина в опозиції до всієї країни? Яким шляхом країна піде найближчих п’ять років? Зе-політика – свято демократії чи реванш Росії? Усі відповіді на ці та інші запитання  – у головному політичному ток-шоу Західної України.

«Говорить великий Львів» у прямому ефірі дивіться щочетверга о 19:15 на телеканалах ZIK та НТА, а також на фейсбук сторінці та ютуб-каналі телепроекту, а також в ефірі найпопулярніших інтернет-спільнот України.

Телебачення  у новому необмеженому форматі, у якому кожен глядач може стати учасником дискусії.

Інформація про ведучих проекту:

«Говорить великий Львів» відтепер транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі

У 2014-2016 рр. Віталій Крутяков та Наталія Струк були редакторами та ведучими аналітично-підсумкової програми «Погляд на тиждень» на телеканалі ZIK. У 2016-му почали працювати на львівському телеканалі НТА, де Наталія Струк зайняла посаду головного редактора, а Віталій Крутяков став креативним продюсером. На НТА нова команда під їхнім керівництвом повністю переформатувала програмну сітку, запустила нові проекти, оновила логотип та концепцію телеканалу.

296 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up