Доставка бюлетенів на вибори: ЦВК не встигне провести тендери для друку

Голова Центральної Виборчої Кампанії Тетяна Сліпачук заявила про початок виборчого процесу з 24 травня.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Сліпачук зазначила, що згідно із законом, виборчий процес починається наступного дня після набуття указом чинності, і для цього не потрібні додаткові рішення Центрвиборчкому.

“Ми забезпечимо прозорі і легітимні парламентські вибори. Виборчий процес починається з 24 травня. Без прийняття ЦВК якогось рішення”, – підкреслила вона.

У повідомленні ЦВК йдеться, що комісія немає повноважень, щоб встановити конституційність або неконституційність указу, тому ЦВК здатна здійснювати встановлені законом функції щодо проведення позачергових виборів депутатів 21 липня 2019 року.

Читати також:  Олена Лукаш може потрапити до складу ЦВК

ЦВК наголосила, що і президент України, і парламент, і політичні партії, і кандидати в депутати, які братимуть участь у виборах, повинні усвідомлювати відповідальність за легітимність усього виборчого процесу і його результату.

Також ЦВК неодноразово стверджувала, що є питання, які потребують додаткового законодавчого врегулювання.

“Закон України “Про вибори народних депутатів України” містить застарілі положення, які не відповідають іншим чинним законам, неврегульовані положення, а також положення без механізму реалізації, серед яких питання встановлення факту проживання, голосування військовослужбовців, що беруть участь в ООС, подання декларацій і т. д.”, – йдеться в заяві ЦВК.

Нагадаємо, напередодні, Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського у виборах президента України.

Читати також:  ЦВК підрахувала 100% протоколів

Фото з вільних джерел

Syla.news

213 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up