Депутати ЛМР вимагають відремонтувати контактні трамвайні мережі

Депутати ЛМР вимагають відремонтувати контактні трамвайні мережі

Постійні поломки струмоприймачів (пантографів) на лініях часто стають причиною “паралічу” руху електротранспорту.

Про це депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Такі поломки не залежать від самих трамваїв, адже вони трапляються як зі старими вагонами, так і з новопридбаними.

“Для нашого міста систематичними стали випадки зупинки трамвайного руху через поломки струмоприймачів (пантографів) трамвайних вагонів. Вони трапляються як із вагонами «Tatra KT4SU», які експлуатуються у Львові понад 30 років, так і з новими трамвайними вагонами «Електрон» й модернізованими трамвайними вагонами «Tatra KT4DM» із Берліна, які обладнані сучасними струмоприймачами європейського виробництва.” – розповідає депутат.

Також Зінкевич зазначає, що такі проблеми присутні не лише на старих маршрутах трамваїв:

“Поломки пантографів трамвайних вагонів локалізуються переважно на трамвайних лініях, які реконструйовано у 2004-17 роках в тому числі і за кошти кредитів Европейського банку реконструкції та розвитку, та на новій трамвайній лінії на Сихів. За даними ЛКП «Львівелектротранс» (лист № 4-2512-27 від 28.01.2019 р.), з дати введення цієї трамвайної лінії в експлуатацію 17 листопада 2016 р. і до кінця 2018 року тут сталося 18 випадків поломки пантографів. В згаданому листі вказується, що ймовірною причиною поломки пантографів є неправильне проектування контактної мережі (застосування в кривих ізоляторів типу ІП-2 замість відповідних фіксаторів). Огляд контактних мереж трамвая по місту Львову показав, що такого типу ізолятори використовувалася практично при всіх реконструкціях трамвайних ліній у місті Львові”, – каже депутат.

І додає, що поломки струмоприймачів трамвайних вагонів призводять не лише до зупинки трамвайного руху, створення дорожніх заторів і простою іншого громадського транспорту, але і до непродуктивних витрат підприємства.

Читати також:  Частина вулиці Личаківської матиме лівосторонній трамвайний рух

“Адже на місце аварії виїздить аварійний спецавтомобіль служби енергогосподарства, а також важка вантажівка КрАЗ, яка використовується для буксирування несправних трамваїв.”

Депутат бачить причину у застарілій підвісці контактного дроту:

“Напрошується висновок, що систематичні поломки пантографів у Львові мають причиною не їх конструктивні вади, а застосування при реконструкції вулиць із трамвайним рухом та при будівництві трамвайної лінії на Сихів застарілого виду підвіски контактного дроту – т.зв. «простої напівжорсткої підвіски». Цей тип підвіски не забезпечує якісного струмознімання і зараз практично не використовується на трамвайних лінях в Європі, де перейшли до застосування сучасних «швидкісних» типів підвіски – повздовжньо-ланцюгової та петльової.
Встановлено, що під час підготовки реконструкцій трамвайних ліній, фахівці ЛКП «Львівавтодор» та Управління транспорту не консультувалися із фахівцями провідної наукової установи України в галузі електротранспорту – ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (ДП «НДКТМГ») в м. Києві.”

У зв’язку із цим у своєму колективному зверненні депутати вимагають усунути вищезгадані проблем:

1. Створити на базі Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради робочу експертну групу із залученням фахівців з контактних мереж електротранспорту ЛКП «Львівелектротранс», регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.. академіка Лазаряна та ДП «НДКТМГ».

2. Розглянути можливість заміни застарілої підвіски контактного дроту на новій трамвайній лінії на Сихів по вулиці В. Стуса та проспекті Червоної Калини на повздовжньо-ланцюгову чи петльову для покращення якості струмознімання, убезпечення від поломок пантографів та підвищення експлуатаційної швидкості трамваїв.

3. Наполягаємо на тому, що при реконструкції площі Двірцевої та вулиці Чернівецької було замінено тип підвіски трамвайної лінії від вулиці Городоцької до вокзалу на ланцюгову чи петлову (ділянка є прямою, тому застосування цих підвісок є оптимальним).

Читати також:  ЛМР тепер "онлайн"

4. При реконструкції вулиці Замарстинівської зобов’язати керівництво «Львівавтодору» застосувати сучасні типи підвіски контактного дроту (повздовжньо-ланцюгову чи петльову) в межах прямих ділянок, а в кривих ділянках застосувати спеціальні трамвайні фіксатори контактного дроту, які убезпечать трамвайні вагони від поломки пантографів.

5. Для унеможливлення випадків проектування контактних мереж трамвая і тролейбуса застарілого типу вважаємо необхідним зобов’язати ЛКП «Львівавтодор» і «Львівелектротранс» при реконструкції вулиць із трамвайним рухом залучати фахівців із профільного ДП «НДКТМГ», «Львівської залізниці» та ЛФ ДНУЗТ ім. академіка Лазаряна для складання технічних завдань на реконструкцію і до роботи над проектами в частині трамвайної інфраструктури.

6. У трамвайному депо облаштувати (за досвідом трамвайного господарства міста Вінниці) спеціальну дільницю із ремонту та технічного облаштування пантографів, забезпечити її необхідним для цього обладнанням.

7. Забезпечити ЛКП «Львівелектротранс» сучасною технікою для обслуговування контактних мереж.
Відповідь на цей запит просимо надати у терміни, встановлені Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Колективне зверненя від депутатів фракції «Українське об`єднання патріотів – Укроп» Трамвай у місті Львові є…

Опубліковано Igor Zinkevych Четвер, 23 травня 2019 р.

Syla.news

Фото – з відкритих джерел

 

Читайте більше:

Зінкевич: “Трамвайна лінія на Сихів зведена халтурно”

Депутати Львова пропонують відновити тролейбусну лінію від Городоцької до вокзалу

Депутат ЛМР наполягає на вирішенні питання із облаштуванням автостанцій у Львові

“Ні комунальні, ні приватні перевізники не виконують встановлені графіки руху», – депутат ЛМР

585 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up